Stěhování do zahraničí

Rozhodli jste se, pro přestěhování mimo naši republiku nebo se Vám zastesklo a chcete se naopak vrátit zpět. Nevíte si rady, jak převézt Vaše věci. Nebo jen potřebujete někomu něco doručit. Pokud se jedná o Evropskou unii rádi Vám s tím pomůžeme.

Kam stěhujeme?

Velká Británie

Rozhodli jste se pro stěhování do Velké Británie?
Díky naším zkušenostem nebude stěhování do Velké Británie žádný problém.

Německo

Rozhodli jste se pro stěhování do Německa?
Díky naším zkušenostem nebude stěhování do Německa žádný problém.

Rakousko

Rozhodli jste se pro stěhování do Rakouska?
Díky naším zkušenostem nebude stěhování do Rakouska žádný problém.

Itálie

Rozhodli jste se pro stěhování do Itálie? Díky naším zkušenostem nebude stěhování do Itálie žádný problém.

Belgie

Rozhodli jste se pro stěhování do Belgie? Díky naším zkušenostem nebude stěhování do Belgie žádný problém.

Holandsko

Rozhodli jste se pro stěhování do Holandska? Díky naším zkušenostem nebude stěhování do Holandska žádný problém.

Stěhovací a balící procesy jsou prováděny podobným způsobem jako vnitrostátní stěhování, ale jsou časově náročnější v závislosti na vzdálenosti daných zemí.

Vaše věci jsou po celou dobu v bezpečí a stěhované profesionalitou našich pracovníku s bohatými zkušenosti ze zahraničí a jazykovou vybaveností.

Po celou cestu je možno převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad svým majetkem.

Jak mezinárodní stěhování probíhá?

Prvním krokem obvyklé bývá nezávazná konzultace, kde se technik podívá kolik věcí se stěhuje a zvolí ideální vozidlo a počet pracovníku aby se stěhované věci bez problému vešli a zároveň byly převáženy co nejmenším vozidlem. U stěhování na Velké vzdálenosti totiž hraje velkou roli každá koruna za kilometr navíc, proto je důležité, aby do zahraničí vyjelo co nejmenší vozidlo s malou spotřebou nafty a malou sazbou za mýtné a jiné poplatky.

Při stěhování na velké vzdálenosti je důležité vše důkladně obalit a označit popisky zároveň Vám samozřejmě vypracujeme stěhovací protokol, aby seznam stěhovaných věcí přesně seděl s věcmi naloženými do vozidla a nic se tak po cestě neztratilo.

Samotný proces nakládky, vykládky a převozu je stejný, jako u lokálního stěhování, s tím rozdílem, že na nakládku obvyklé pošleme více pracovníku a vše se rychle a pohodlně naložilo a nedošlo, tak k průtahům na nakládce. V zájmu ušetření Vašich peněz obvykle s nákladem do místa vykládky pokračuje nižší počet pracovníků. Samozřejmostí je, že Vám sdělíme, kdy můžete naklad očekávat v místě vykládky, případně můžete jet ve vozidle s našimi zaměstnanci a ušetříte, tak za vlastní přepravu.

Dálkové stěhování se dá objednat také ve variantě auto + řidič, tzn. Že si nakládku a vykládku můžete zorganizovat sami a mít, tak vše ve vlastní režii. Šofér Vám věci pouze s maximální opatrností převeze.