Stěhování do zahraničí

Rozhodli jste se, pro přestěhování mimo naši republiku nebo se Vám zastesklo a chcete se naopak vrátit zpět. Nevíte si rady, jak převézt Vaše věci. Nebo jen potřebujete někomu něco doručit. Pokud se jedná o Evropskou unii rádi Vám s tím pomůžeme.

Provádíme komplexní stěhování v rámci celé Evropy.

Stěhovací a balící procesy jsou prováděny podobným způsobem jako vnitrostátní stěhování, ale jsou časově náročnější v závislosti na vzdálenosti daných zemí.

Vaše věci jsou po celou dobu v bezpečí a stěhované profesionalitou našich pracovníku s bohatými zkušenosti ze zahraničí a jazykovou vybaveností.

Po celou cestu je možno převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad svým majetkem.

Jak mezinárodní stěhování probíhá?

Prvním krokem obvyklé bývá nezávazná konzultace, kde se technik podívá kolik věcí se stěhuje a zvolí ideální vozidlo a počet pracovníku aby se stěhované věci bez problému vešli a zároveň byly převáženy co nejmenším vozidlem. U stěhování na Velké vzdálenosti totiž hraje velkou roli každá koruna za kilometr navíc, proto je důležité, aby do zahraničí vyjelo co nejmenší vozidlo s malou spotřebou nafty a malou sazbou za mýtné a jiné poplatky.

Při stěhování na velké vzdálenosti je důležité vše důkladně obalit a označit popisky zároveň Vám samozřejmě vypracujeme stěhovací protokol, aby seznam stěhovaných věcí přesně seděl s věcmi naloženými do vozidla a nic se tak po cestě neztratilo.

Samotný proces nakládky, vykládky a převozu je stejný, jako u lokálního stěhování, s tím rozdílem, že na nakládku obvyklé pošleme více pracovníku a vše se rychle a pohodlně naložilo a nedošlo, tak k průtahům na nakládce. V zájmu ušetření Vašich peněz obvykle s nákladem do místa vykládky pokračuje nižší počet pracovníků. Samozřejmostí je, že Vám sdělíme, kdy můžete naklad očekávat v místě vykládky, případně můžete jet ve vozidle s našimi zaměstnanci a ušetříte, tak za vlastní přepravu.

Dálkové stěhování se dá objednat také ve variantě auto + řidič, tzn. Že si nakládku a vykládku můžete zorganizovat sami a mít, tak vše ve vlastní režii. Šofér Vám věci pouze s maximální opatrností převeze.